Przejdź do treści
REKRUTACJE STAŁE
QSENSE PERSONEL


Czym są rekrutacje stałe? 

Rekrutacje stałe polegają na zatrudnieniu odpowiednich kandydatów na określone stanowisko w danej firmie. Najczęściej są to rekrutacje na średni lub wyższy szczebel w przedsiębiorstwie.

Stałe rekrutacje mają wiele zalet. Jedną z najważniejszych jest to, że organizacja zawsze ma dostęp do nowych kandydatów, którzy mogą wypełnić wolne stanowiska. W ten sposób, gdy pojawi się potrzeba, pracodawca może szybko i łatwo znaleźć odpowiedniego kandydata i zredukować ryzyko utraty ważnego zasobu ludzkiego.

QSense Personel

Rekrutacje stałe

QSense Personel to nowy projekt QSense, który powstał w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na rynku na usługi związane z rekrutacją. Oferujemy pomoc m.in. w rekrutacjach stałych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku jesteśmy w stanie profesjonalnie podejść do sytuacji i wymagań Twojej firmy. Nasi specjaliści dokonują badania potrzeb Twojej organizacji, tym samym dbając o spełnienie najwyższych oczekiwań. 

Jednym z najczęstszych narzędzi stosowanych w stałych rekrutacjach są bazy danych kandydatów, w których firma przechowuje informacje o potencjalnych pracownikach. W ten sposób, gdy pojawi się wolne stanowisko, pracodawca może łatwo przeglądać te bazy danych i wybrać najlepiej dopasowanych kandydatów. 

W naszej bazie danych znajdują się tacy specjaliści jak:  

Inżynierowie jakości

Koordynatorzy

Brygadziści

Liderzy stanowiskowi

Technicy analitycy

Technicy jakości

Laboranci

Kadra zarządzająca

Potrzebujesz pracowników?

Skontaktuj się z nami!

Dział handlowyMichał Dudar

tel. +48 887 158 888
sprzedaz@qsense.pl
ulica Żmigrodzka 81/206
51-130 Wrocław

Chciałbyś zlecić nam pozyskanie pracowników dla Twojej firmy? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

    Plik

    Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności