Przejdź do treści
OUTSOURCING PROCESOWY


Czym jest outsourcing procesowy?

Pojęcie outsourcingu procesowego oznacza przydzielenie określonych funkcji, zadań i czynności na wyznaczonym obszarze do realizacji firmie zewnętrznej.

Outsourcing procesowy sprawdza się najlepiej w zakresie usprawnienia procesów, optymalizacji kosztów operacyjnych i utrzymania niskiej retencji pracowników.

Korzyści outsourcingu
procesowego:

Przyczynia się do odciążenia firm w zakresie zarządzania pracownikami oraz od strony kadrowo-płacowej, dzięki czemu klienci mogą się jeszcze bardziej skoncentrować na własnych procesach, w których się specjalizują i co za tym idzie zwiększyć wydajność.


Zoptymalizowanie kosztów

Pełen dostęp do zasobów

Wykwalifikowana załoga i sztab specjalistów.

Zmniejszenie odpowiedzialności

W pełni odpowiadamy za powierzony nam obszar i naszych ludzi. W szczególności pod względem ew. kontroli, dokumentacji i bezpieczeństwa.

Oszczędność czasu

Cały proces rekrutacji i pozyskania specjalistów jest po naszej stronie.

Sprawdzone rozwiązania

Korzystasz z wieloletniego doświadczenia w zakresie rekrutacji obsługi kadrowo-płacowej outsourcera.

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

  Plik

  Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności


  Dlaczego warto wybrać outsourcing pracowniczy QSense?

  Kadra

  W naszej firmie dbamy o odpowiednie przygotowanie kadry do szerokiego spektrum działań w zakładzie klienta. Nasz rozbudowany system szkoleniowy jest przygotowany tak, aby każdy pracownik miał okazję wnikliwie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami pracy na danym stanowisku. Do treningu naszej załogi wykorzystujemy również nowoczesną technologię QLearn – m.in. wirtualną rzeczywistość – dzięki której jesteśmy w stanie szkolić naszych pracowników szybciej i skuteczniej.

  Outsourcing procesowy QSense to zespół doskonale przygotowany do zadań w Twojej firmie.

  Elastyczna oferta

  Outsourcing procesowy w konkretne dni? Z QSense to możliwe! W myśl naszego motto „Exceeds Your Needs” wychodzimy naszym klientom naprzeciw i oferujemy rozwiązania elastycznego leasingu pracowniczego. Dzięki szerokiemu zapleczu zasobów ludzkich jesteśmy w stanie ustalić nawet najbardziej niestandardowy harmonogram pracy.

  Szeroki zakres usług

  Specjalizujemy się w kontroli jakości, procesach produkcyjnych oraz logistycznych. Jesteśmy w stanie wesprzeć naszych partnerów w wielu obszarach.

  Referencje

  Najlepszym dowodem na wysoką jakość usług outsourcingu procesowego QSense są referencje naszych partnerów. Zdobyliśmy zaufanie m.in. takich marek jak GESTAMP, ZF, VITRO, BASF czy WABCO.

  Outsourcing procesowy QSense to jakościowe rozwiązanie problemów kadrowych w Twoim zakładzie produkcyjnym!

  Outsourcing procesowy z raportowaniem w czasie rzeczywistym!

  Poznaj QWall, najnowsze rozwiązanie technologiczne dla Twojego zakładu produkcyjnego. Nasz autorski system informatyczny pozwala na monitorowanie działań z zakresu kontroli jakości w czasie rzeczywistym. Wszystkie statystyki dotyczące wyrobów są zbierane na bieżąco i wyświetlane w przyjaznej użytkownikowi aplikacji.

  Dzięki systemowi QWall nasi klienci mogą w dowolnym momencie sprawdzić dane techniczne pojedynczego komponentu, jego zdjęcia oraz ogólne statystki z wybranego okresu. Wszystkie informacje przechowywane są w chmurze, co oznacza, że nasi partnerzy mogą obserwować status kontroli z dowolnego miejsca na ziemi.