Przejdź do treści
CZYSZCZENIE KOMPONENTÓW


Sposób na zwiększenie jakości wyrobów

Aby utrzymać wysoką jakość produkowanych wyrobów, QSense zajmuje się również czyszczeniem komponentów (cleaning/deep cleaning). Dzięki temu wzrasta ich wartość. Czasami czyszczenie odbywa się w ramach reworku, jeśli działanie to jest potrzebne, by utrzymać zgodność wyrobu z wymaganiami wyjściowymi.

Czyszczenie komponentów jest potrzebne w przypadku, gdy wygląd wyrobów nie jest satysfakcjonujący. Używa się wtedy specjalnych środków i narzędzi, aby zniwelować defekty. Przykładem może być usuwanie plam z metalowych powierzchni, czy też czyszczenie komponentów z zabrudzeń powstałych w czasie produkcji (mogą to być oleje, smary, płyny czy farby).

W QSense proces czyszczenia komponentów odbywa się dynamicznie w zależności od potrzeb. Pracownicy przykuwają uwagę do jakości wytwarzanych wyrobów, dlatego też kwestia czystości komponentów jest kluczowa. W przypadku zauważenia nieprawidłowości, zespół wprowadza działania z zakresu cleaningu / deep cleaningu. QSense dba, aby efekt końcowy zawsze obejmował najwyższej jakości wyroby.

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

    Plik

    Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności