Przejdź do treści
OUTSOURCING PROCESOWY


Outsourcing procesowy, czyli oddelegowywanie działań operacyjnych firmom zewnętrznym

Outsourcing procesowy to praktyka polegająca na delegowaniu określonych procesów biznesowych lub usług do zewnętrznej firmy lub dostawcy. W ramach outsourcingu procesowego, przedsiębiorstwa decydują się przekazać część swoich operacji lub funkcji, które nie są związane z ich podstawową działalnością, innym specjalizującym się w tym obszarze podmiotom. 

Spółka QSense zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem procesowym, zdejmując ciężar odpowiedzialności za część lub cały proces u kontrahentów.  

Outsourcing procesowy generuje szereg oszczędności po stronie klienta, gdy nie musi zajmować się on wyodrębnioną częścią procesu. Jest to gwarantowana oszczędność finansowa, ale również zasobów. Outsourcing procesowy umożliwia bowiem usprawnianie działania firmy oraz skupienie się na celach strategicznych działalności, podczas gdy QSense zajmuje się działalnością operacyjną danego procesu.  

Outsourcing procesowy umożliwia firmom korzystanie z wiedzy i doświadczenia specjalistów w danej dziedzinie. W przypadku QSense są to eksperci z zakresu między innymi wsparcia jakości, produkcji i logistyki, którzy przez lata zdobywali doświadczenie w różnych projektach. W swoim obszarze posiadają aktualną wiedzę branżową, co może przynieść firmie dodatkową wartość i konkurencyjność. 

Outsourcing procesowy polegający na zlecaniu określonych zadań lub projektów do QSense, jako zewnętrznego dostawcy, może przyspieszyć czas realizacji i dostarczenia wyników. Mamy bowiem satysfakcjonujące zasoby i elastyczność w ich alokacji, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne przeprowadzenie projektów. W ich przeprowadzaniu na zasadzie outsourcingu procesowego pomaga nam na co dzień nowoczesna technologia. Mamy do dyspozycji innowacyjny system QWall oraz QLearn, które ciągle usprawniane są przez nasz dział R&D.  


QSense w swojej działalności stawia na dostarczanie najwyższej jakości swoich usług. Podczas całego okresu współpracy, możesz liczyć na pomoc oraz udoskonalanie procesów w duchu Lean. Co więcej, zdobyte doświadczenie w branży motoryzacyjnej, ale nie tylko, sprawia, że umiemy pokonać nawet największe problemy, by uzyskać satysfakcjonujące długofalowe efekty.  

Jeśli jesteś zainteresowany outsourcingiem procesowym, skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej firmy. Zapewniamy innowacyjne oraz indywidualne podejście do każdego projektu, w którym potrzebujesz wsparcia.  

Zadzwoń i dowiedz się więcej!  

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

    Plik

    Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności