Przejdź do treści

Wsparcie jakości

Kompleksowo wspieramy przedsiębiorstwa w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych, na wejściu i wyjściu procesu produkcyjnego, a także w odniesieniu do procesów kontroli jakości w firmie.

Wsparcie produkcji

Wspieramy Państwa firmę, oddelegowując wykwalifikowanych i sumiennych pracowników gotowych do wsparcia każdego etapu procesu produkcyjnego.

Wsparcie Logistyki

Wspieramy Państwa w realizacji wszystkich procesów logistycznych w przedsiębiorstwie od przyjęcia dostaw, po konfekcjonowanie i zarządzanie stanami opakowań produkcyjnych.

SortowaniE

Dokonujemy sortowania poszczególnych partii elementów według ustalonych z Państwem kryteriów. Zapewniamy najwyższą jakość usługi.

Outsourcing procesowy

Elastyczna oferta outsourcingu procesowego QSense zapewnia optymalizację kosztów, pełen dostęp do zasobów, zmniejszenie odpowiedzialności oraz oszczędność czasu w Państwa firmie.

Rework

Przywracamy stan nieprawidłowo wyprodukowanych wyrobów do pełnej zgodności z Państwa wymaganiami wyjściowymi.

Czyszczenie komponentów

Oferujemy usługi z zakresu czyszczenia komponentów (cleaning/deep cleaning). Przywracamy Państwa wyrobom założoną wartość wizualną.

Warehouse management

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania powierzchniami magazynowymi. Oferta QSense to optymalne gospodarowanie przestrzenią oraz zarządzanie zasobami.