Przejdź do treści
ONE TEAM


Wyznaczamy nowe podejście do zapewnienia i wsparcia jakości w przedsiębiorstwach

Jesteśmy zespołem inżynierów oraz specjalistów z różnych dziedzin przemysłu, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży kontroli jakości, logistyki i lean manufacturing. Żadne z nas nie było nigdy w pełni zadowolone z usług firm zewnętrznych, działających na tych obszarach. Dlatego w 2015 roku założyliśmy QSense i wypracowaliśmy własne, właściwe i skuteczne podejście do aspektu kontroli jakości.

DOŚWIADCZENIE

Dziś współpracuje z nami ponad 1100 kontrolerów

Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 140 projektów u 10 klientów pochodzących przede wszystkim z branży automotive, ale także elektrycznej i medycznej.

1100

Kontrolerów

140

Zrealizowanych projektów

Jesteśmy dla Państwa każdego dnia

Dokładamy starań, aby natychmiastowo rozpoznawać Państwa potrzeby i reagować na pojawiające się problemy. Tak, aby nie dopuszczać do ich pogłębienia.


Misja

QSense w innowacyjny i profesjonalny sposób chce zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów w obszarach kontroli jakości i tym samym chce stać się dla nich partnerem pierwszego wyboru.

Wartości

Nasze wartości to najwyższa jakość pracy oraz stałe budowanie relacji z klientem. Klienci mają realny wpływ na naszą pracę. To dzięki Wam możemy realizować wspólną wizję i podążać w tym samym kierunku.

DLACZEGO MY

Maksymalna długofalowa korzyść, a nie doraźne rozwiązanie

Indywidualne podejście do każdego projektu

Nasze rozwiązania szyjemy na miarę biorąc pod uwagę korzyści, które klient chce osiągnąć. W każdym przypadku działamy kompleksowo, od analizy źródeł problemu, zbierania danych po mapowanie procesów, wdrażanie rozwiązań i monitorowanie rezultatów. Usługi wykonujemy na każdym szczeblu procesu produkcyjnego lub na jego wybranych etapach.

Najwyższa jakość współpracy

Podstawą naszej pracy jest wypracowany przez lata zbiór wartości i standardów działania. Do wszystkich zadań podchodzimy metodycznie. Wnioski opieramy na danych, które rzetelnie gromadzimy. Zawsze działamy według procesu. Każdą czynność staramy się opisać i zmierzyć, aby zapewnić możliwość monitorowania postępu i wydajności. Stosujemy podstawowe standardy metody 5S i filozofii Lean. Wyniki naszej pracy zawsze są raportowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klientów.

Partnerstwo i współpraca

Wchodząc do Państwa firmy działamy jak byśmy byli jej częścią. Utrzymujemy stały kontakt z Państwa pracownikami. Dążymy do poprawy komunikacji oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy zespołami i zaangażowanymi działami przedsiębiorstwa. Wierzymy, że tylko w ten sposób zapewnimy długotrwały efekt naszych działań.

Paweł Olszewski

Bezkompromisowy, dążący do ciągłego ulepszania usług i maksymalizowania korzyści dla klientów. Posiada gruntowne wykształcenie kierunkowe w obszarze inżynierii i zarządzania produkcją, które zdobył na uczelniach w kraju (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie) oraz za granicą (Syddansk Universitet w Danii).

W szczególności studia w Danii pozwoliły mu zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania jakością oraz metodologii lean, które wykorzystał w trwającej kilkanaście lat karierze w firmach w branży produkcyjnej. W tym okresie, będąc zarówno zleceniodawcą, jak pośrednim i bezpośrednim odbiorcą usług kontroli jakości utwierdził się w przekonaniu, że oferowane na rynku systemy nie zaspokajają w pełni potrzeb klientów. Chcąc wypełnić tę lukę na rynku założył QSense i od kilku lat rozwija nowe standardy w obszarze zarządzania jakością.

Nasz zespół

QSENSE to możliwość podejmowania własnych decyzji

Kamila Olszewska

Business Development & Strategy Director

Kamila w QSense zajmuje się planowaniem i realizacją projektów strategicznych mających na celu rozwój firmy, wspieraniem innowacyjności oraz budowaniem przewagi konkurencyjnej. Z wykształcenia technolog żywności oraz absolwentka MBA. Choć całą karierę zawodową poświęciła obszarom jakości, badań i rozwoju, innowacji oraz nowych technologii, to współpraca z ludźmi oraz ich wsparcie w rozwoju kariery zawodowej daje jej najwięcej satysfakcji w pracy.

Dzięki swojej empatii jest w stanie wsłuchać się w potrzeby pracowników oraz zaoferować im wsparcie. Ma w sobie to coś, co sprawia, że zespoły w których pracuje są zgrane i pracownicy mogą na sobie nawzajem polegać.

Od pracy najchętniej odpoczywa w rodzinnym gronie podczas wspólnych wyjazdów nad morze.

Jędrzej Dankowski

Chief Technology Officer

Technologiczny guru i wizjoner. Skupiony na kierowaniu rozwoju QSense w stronę Rewolucji Przemysłowej 4.0. Jest odpowiedzialny za najbardziej wymagające projekty w strefie IT oraz R&D w firmie. Dba o to, by QSense zawsze wyróżniał się na tle konkurencji rozwiązaniami technologicznymi i innowacyjnym podejściem do biznesu.

Posiada gruntowne wykształcenie z zakresu mechatroniki i informatyki, które zdobył na Politechnice Poznańskiej. Pierwsze lata w swojej karierze przeznaczył na programowanie systemów w branży finansowej, następnie brał udział w projektach onboardingu pracowników w międzynarodowych firmach. Swoje doświadczenie oraz umiejętności wniósł do QSense w 2020 roku.

Czas wolny spędza na poszerzaniu swoich technologicznych i programistycznych horyzontów, biciu własnych rekordów na torach gokartowych i tresurze swojego osiemdziesięciokilogramowego doga niemieckiego.

Anna Farion

Operations Director

Ekspert z ponad piętnastoletnim wszechstronnym doświadczeniem w branży automotive, zajmująca się uruchamianiem czy optymalizacją procesów, nadzorowaniem projektów oraz wdrażaniem i udoskonalaniem systemów zarządzania jakością opartych na standardach międzynarodowych. całą karierę zawodową poświęciła obszarom jakości, badań i rozwoju, innowacji oraz nowych technologii, to współpraca z ludźmi oraz ich wsparcie w rozwoju kariery zawodowej daje jej najwięcej satysfakcji w pracy.

Posiada uprawnienia audytorskie z zakresu norm IATF 16949, ISO 9001, VDA 6.3, CQI-9 czy CQI-15 oraz wielu norm branżowych, które z sukcesami wykorzystuje w swojej pracy zawodowej.

Posiada doskonałe referencje swoich pracowników, pracodawców i klientów OEM ze względu na ponadprzeciętne wyniki: działalność operacyjna, tworzenie zespołu, ciągłe doskonalenie, zorientowanie na jakość i inicjowanie działań.

Prywatnie miłośniczka sztuki, w szczególności grafiki linorytowej i monotypii oraz zapalona snowboardzistka!

Marta Łukaszewska

HR & Administration Director

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego im O. Langego we Wrocławiu w obszarze Zarządzania zasobami ludzkimi. W QSense najbardziej ceni sobie zaangażowanie zespołu i zadaniowe podejście do rozwiązywania problemów.

Marta wnosi do zespołu wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w szeroko pojętym HR. W ostatnich latach obejmowała stanowisko HR Managera w międzynarodowych firmach z branży FMCG. Brała udział w budowaniu strategii krótko i długoterminowej zapewniając rozwój organizacji centrum i pracowników. Na co dzień wspierała zarząd w podejmowaniu decyzji dotyczących pracowników, planowania kariery, rekrutacji, prawa pracy, coachingu i mentoringu. Prowadziła liczne projekty budujące i wspierające zaangażowanie, motywację i odpowiedzialność. W obszarze jej głównych zainteresowań leży rola lidera i przywódcy, rozwój pracowników, planowanie ścieżki kariery oraz szkolenia.

Czas wolny spędza przy renowacji mebli, a jeśli pogoda służy, odpala endomondo!

Marcin Kunicki

Sales Manager

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Z ponad dwunastoletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu. Przez ostatnie osiem lat dbał o to by, najważniejsze funkcje w organizacjach mieszczących się na Dolnym Śląsku były zawsze obsadzone odpowiednimi ludźmi.

Od roku 2021, dba o kontakt zarówno z naszymi aktualnymi partnerami biznesowymi, jak i wszystkimi przyszłymi. Jest odpowiedzialny za zarządzanie całością cyklu sprzedażowego od identyfikacji do finalizacji kontraktów oraz utrzymania późniejszych relacji z klientem.

Prywatnie, fan trekkingu i górskich wypraw. Najlepszy pomysł na weekend? Weekend w samotni w Karkonoszach

Karolina Karge

Główna księgowa

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od osiemnastu lat praktykująca finanse i rachunkowość w wielu branżach. W ostatnich latach była to branża deweloperska u wiodących Wrocławskich deweloperów. Karolina, przez siedem lat, jako główna księgowa, miała pod swoją opieką inwestycję, obok której nie da się przejść obojętnie – Sky Tower.

Nabyte doświadczenie, skrupulatność oraz przesympatyczny charakter wniosła do QSense z początkiem roku 2021.

Prywatnie, Karolina jest miłośniczką Jogi oraz domowego chleba! W weekendy znajdziesz Karolinę na stadionie olimpijskim, kibicującą Sparcie Wrocław!

Jacek Bola

Investment Project Manager

Fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze znajdujący rozwiązanie każdego problemu.

Ukończył studia na kierunku zarządzanie przemysłem na wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w branżach takich jak automotive, elektryka czy spawalnictwo. Pracował zarówno w przedsiębiorstwach polskich jak i zagranicznych, odpowiadając za różne aspekty działalności przedsiębiorstw: kontrolę i zapewnienie jakości, kontrolę na wejściu, zarządzanie dostawcami, logistyką czy planowaniem produkcji. W QSense odpowiada za zarządzanie zespołami kontrolerów i wdrażaniem procesów, a także certyfikację ISO. W wolnym czasie jako pasjonat kolarstwa MTB przemierza Dolny Śląsk na rowerze.

Mateusz Płatek

Kierownik Operacyjny

Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) oraz Coventry University (Engineering and Computing).

Ponad 10 lat związany ze światem produkcyjnym. Międzynarodowe doświadczenie nabyte w branżach aerospace, automotive oraz medycznej pomaga mu w ocenie sytuacji oraz podejmowaniu właściwych decyzji.

Menedżer potrafiący szybko dostosowywać się do zmian i działać w dynamicznym środowisku – zawsze w oparciu o analizę danych i faktów.

Silny gracz zespołowy i specjalista od rozwiązywania problemów. Entuzjastyczny lider skupiony na budowaniu i wzmacnianiu relacji oraz ciągłym doskonaleniu.

Zorientowany na cel, skoncentrowany na jakości i podejściu lean.

Pasjonat koszykówki i były zawodnik wyczynowy.

Jak sam twierdzi: tylko ciężka praca i determinacja mogą prowadzić do sukcesu.

Maciej Froń

Regional Team Coordinator

Odpowiedzialny i zaangażowany. Maciej jest idealnym przykładem jak można poprowadzić swoją karierę w QSense – pięć lat temu rozpoczął pracę jako kontroler jakości. W dniu dzisiejszym jest odpowiedzialny za ponad pięciuset pracowników. Jest mistrzem organizacji, świetnym negocjatorem, zawsze w pierwszym rzędzie w kontaktach z klientami.

Lubi wyzwania, każdy nowy projekt to wiatr na jego żagle, praca z ludźmi przynosi mu ogrom satysfakcji. Ukończył gospodarkę przestrzenną na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prywatnie podobnie jak w pracy, lubi wyzwania, nie lubi siedzieć z założonymi rękami. Jak przystało na zespołowego gracza, interesuje się sportami zespołowymi, przede wszystkim piłką nożną i siatkówką.

Wiktor Szczypiński

Brand Manager

Jako dusza towarzystwa inicjuje i organizuje wszelkie eventy i spotkania integracyjne. Dba o dobre relacje i więzi z innymi.

Nabyte doświadczenie, skrupulatność oraz przesympatyczny charakter wniosła do QSense z początkiem roku 2021.

Prywatnie – Amator historii sztuki, zapalony gracz. Niedługo skończy mu się miejsce na nowe tatuaże.