Przejdź do treści
ONE TEAM


Wyznaczamy nowe podejście do zapewnienia i wsparcia jakości w przedsiębiorstwach

Jesteśmy grupą zaangażowanych i doświadczonych menedżerów, inżynierów i specjalistów z różnych branż w obszarach zapewnienia jakości, produkcji i lean management. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, a w szczególności klientów z branży motoryzacyjnej, w 2015 roku uruchomiliśmy autorski pomysł na innowacyjne i profesjonalne świadczenie usług outsourcingu kontroli jakości. Kieruje i łączy nas pasja, odpowiedzialność i determinacja w rozwiązywaniu potrzeb naszych klientów.

DOŚWIADCZENIE

Dziś współpracuje z nami ponad 1300 specjalistów

Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 200 projektów u ponad 20 klientów pochodzących przede wszystkim z branży automotive, ale także elektrycznej i medycznej.

1300

Specjalistów

200+

Zrealizowanych projektów

Jesteśmy dla Państwa każdego dnia

Dokładamy starań, aby natychmiastowo rozpoznawać Państwa potrzeby i reagować na pojawiające się problemy. Tak, aby nie dopuszczać do ich pogłębienia.


Misja

QSense to Partner pierwszego wyboru
w outsourcingu procesów dla przemysłu i logistyki. Zrealizujemy to koncentrując się na efektywności i innowacyjności oferowanych rozwiązań, dzięki strategii QSense One Team.

Wartości

Nasze wartości to najwyższa jakość pracy oraz stałe budowanie relacji z klientem. Klienci mają realny wpływ na naszą pracę. To dzięki Wam możemy realizować wspólną wizję i podążać w tym samym kierunku.

Wizja

Jesteśmy firmą oferującą swoim Klientom najbardziej innowacyjne technologicznie rozwiązania w obszarze outsourcingu procesów produkcyjnych, w tym kontroli jakości i zapewnienia jakości, ze szczególnym uwzględnieniem łańcucha dostaw elektromobilności.

Umiemy projektować, optymalizować i realizować złożone procesy produkcyjne i logistyczne. Wierzymy, że wiedza i konsekwencja w działaniu są podstawą sukcesu, dlatego pracujemy nad wiarygodnymi rozwiązaniami i inwestujemy w rozwój technologii cyfrowych. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom maksymalną długofalową korzyść, a nie tylko doraźne rozwiązania.

QSense to otwarci ludzie, myślący nieszablonowo i kwestionujący status quo, którzy w środowisku zmienności, złożoności i niepewności widzą możliwość do rozwoju i zbudowania trwałej przewagi konkurencyjnej.

QODEX

WARTOŚCI QSENSE

QSense – Exceeds Your Needs

Wierzymy, że innowacyjność, nowe technologie, odważne i nieszablonowe podejście pozwala nam wyznaczać nowe standardy i udoskonalać procesy.

AMBASADOR: JĘDRZEJ DANKOWSKI (CHIEF TECHNOLOGY OFFICER)

Jędrzej od ponad 3 lat buduje przewagę technologiczną QSense.

QSense – One Team

Wierzymy, że poprzez współpracę, zaufanie i wzajemną odpowiedzialność realizujemy cele osobiste i cele firmy.

AMBASADORZY: ALEKSANDRA ZUBIK (KIEROWNIK DZIAŁU REKRUTACJI) i ROMAN KHALAK (KIEROWNIK KONTRAKTU)

Aleksandra od 2 lat skutecznie realizuje potrzeby rekrutacyjne Klientów. Roman od ponad 5 lat prowadzi kluczowe projekty QSense.

QTruth

Wierzymy, że poprzez transparentne podejście i otwartą komunikację budujemy długofalowe partnerstwo.

QPro

Wierzymy, że poprzez konsekwencję i rzetelne wykonywanie zadań skutecznie realizujemy podjęte zobowiązania.

AMBASADOR: JAKUB KOSICKI (Kierownik Kontraktu)

Jakub od ponad 6 lat otwiera i prowadzi kluczowe projekty QSense.

QCares

Wierzymy, że każdy ma prawo do swojej szansy. Nie jesteśmy obojętni na to co się dzieje wokół nas. Aktywnie wspieramy ideę otwartości.

AMBASADOR: PIOTR JELEŃCZAK (Kierownik Projektu)

Piotr od ponad 4 lat przygotowuje analizy, odpowiada za rozliczenie Zleceniobiorców, wspiera komunikację wewnętrzną, organizuje akcje charytatywne.

DLACZEGO MY

Maksymalna długofalowa korzyść, a nie doraźne rozwiązanie

Indywidualne podejście do każdego projektu

Nasze rozwiązania szyjemy na miarę, biorąc pod uwagę korzyści, które klient chce osiągnąć. W każdym przypadku działamy kompleksowo, od analizy źródeł problemu, zbierania danych po mapowanie procesów, wdrażanie rozwiązań i monitorowanie rezultatów. Usługi wykonujemy na każdym szczeblu procesu produkcyjnego lub na jego wybranych etapach.

Najwyższa jakość współpracy

Podstawą naszej pracy jest wypracowany przez lata zbiór wartości i standardów działania. Do wszystkich zadań podchodzimy metodycznie. Wnioski opieramy na danych, które rzetelnie gromadzimy. Zawsze działamy według procesu. Każdą czynność staramy się opisać i zmierzyć, aby zapewnić możliwość monitorowania postępu i wydajności. Stosujemy podstawowe standardy metody 5S i filozofii Lean. Wyniki naszej pracy zawsze są raportowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klientów.

Partnerstwo i współpraca

Wchodząc do Państwa firmy, działamy jak byśmy byli jej częścią. Utrzymujemy stały kontakt z Państwa pracownikami. Dążymy do poprawy komunikacji oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy zespołami i zaangażowanymi działami przedsiębiorstwa. Wierzymy, że tylko w ten sposób zapewnimy długotrwały efekt naszych działań.

Paweł Olszewski

Bezkompromisowy, dążący do ciągłego ulepszania usług i maksymalizowania korzyści dla klientów. Posiada gruntowne wykształcenie kierunkowe w obszarze inżynierii i zarządzania produkcją, które zdobył na uczelniach w kraju (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie) oraz za granicą (Syddansk Universitet w Danii).

W szczególności studia w Danii pozwoliły mu zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania jakością oraz metodologii lean, które wykorzystał w trwającej kilkanaście lat karierze w firmach w branży produkcyjnej. W tym okresie, będąc zarówno zleceniodawcą, jak pośrednim i bezpośrednim odbiorcą usług kontroli jakości, utwierdził się w przekonaniu, że oferowane na rynku systemy nie zaspokajają w pełni potrzeb klientów. Chcąc wypełnić tę lukę na rynku, założył QSense i od kilku lat rozwija nowe standardy w obszarze zarządzania jakością.

Andrzej Kublik

Aktywnie działający menedżer z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie swojej kariery współpracował z takimi firmami jak Business Management & Finance S.A., Autonika Holding S.A., Grupa IMCG, gdzie pełnił funkcje zarządcze. Posiada ugruntowaną wiedzę na temat strategii finansów korporacyjnych, zarządzania projektami, a także zarządzania międzynarodowymi organizacjami wielokulturowymi i wielomarkowymi. Prywatnie, meloman, fan książek historycznych.

Nasz zespół

QSENSE to możliwość podejmowania własnych decyzji

Kamila Olszewska

Business Development & Strategy Director

Kamila w QSense zajmuje się planowaniem i realizacją projektów strategicznych mających na celu rozwój firmy, wspieraniem innowacyjności oraz budowaniem przewagi konkurencyjnej. Z wykształcenia technolog żywności oraz absolwentka MBA. Choć całą karierę zawodową poświęciła obszarom jakości, badań i rozwoju, innowacji oraz nowych technologii, to współpraca z ludźmi oraz ich wsparcie w rozwoju kariery zawodowej daje jej najwięcej satysfakcji w pracy.

Dzięki swojej empatii jest w stanie wsłuchać się w potrzeby pracowników oraz zaoferować im wsparcie. Ma w sobie to coś, co sprawia, że zespoły w których pracuje, są zgrane i pracownicy mogą na sobie nawzajem polegać.

Od pracy najchętniej odpoczywa w rodzinnym gronie podczas wspólnych wyjazdów nad morze.

Jędrzej Dankowski

Chief Technology Officer

Technologiczny guru i wizjoner. Skupiony na kierowaniu rozwoju QSense w stronę Rewolucji Przemysłowej 4.0. Jest odpowiedzialny za najbardziej wymagające projekty w strefie IT oraz R&D w firmie. Dba o to, by QSense zawsze wyróżniał się na tle konkurencji rozwiązaniami technologicznymi i innowacyjnym podejściem do biznesu.

Posiada gruntowne wykształcenie z zakresu mechatroniki i informatyki, które zdobył na Politechnice Poznańskiej. Pierwsze lata w swojej karierze przeznaczył na programowanie systemów w branży finansowej, następnie brał udział w projektach onboardingu pracowników w międzynarodowych firmach. Swoje doświadczenie oraz umiejętności wniósł do QSense w 2020 roku.

Czas wolny spędza na poszerzaniu swoich technologicznych i programistycznych horyzontów, biciu własnych rekordów na torach gokartowych i tresurze swojego osiemdziesięciokilogramowego doga niemieckiego.

Marcin Urbanowicz

Dyrektor Jakości i Operacji

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania. Zdobył również tytuł Executive Master of Business Administration.

Posiada 21 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej i przemyśle hutniczym. Pracował jako Dyrektor ds. Jakości i Produkcji, na stanowiskach menadżerskich i inżynierskich oraz jako trener, konsultant i expert w dziedzinach zarządzania jakością, produkcją, lean management, a także jako członek zespołów task force. Brał udział w uruchomieniu 4 zakładów produkcyjnych w projektach greenfield’owych. W jego DNA zapisane jest sformułowanie „Customer Satisfaction at any cost”.

Działa zgodnie ze słowami Hannibala „albo znajdziemy drogę, albo ją sobie sami stworzymy”.

Prywatnie uwielbia szybkie samochody. W wolnym czasie gra i śpiewa w zespole muzycznym. Szczególnie ceni sobie spacery po górskich szlakach z żoną i 2 synami.

Karolina Karge

Główna księgowa

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Od osiemnastu lat praktykująca finanse i rachunkowość w wielu branżach. W ostatnich latach była to branża deweloperska u wiodących Wrocławskich deweloperów. Karolina, przez siedem lat, jako główna księgowa, miała pod swoją opieką inwestycję, obok której nie da się przejść obojętnie – Sky Tower.

Nabyte doświadczenie, skrupulatność oraz przesympatyczny charakter wniosła do QSense z początkiem roku 2021.

Prywatnie Karolina jest miłośniczką jogi oraz domowego chleba! W weekendy znajdziesz Karolinę na stadionie olimpijskim, kibicującą Sparcie Wrocław!

Katarzyna Kotarska

Dyrektor sprzedaży ds. Klientów strategicznych

Prawnik i uczestnik studiów doktoranckich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Certyfikowany członek Rad Nadzorczych spółek kapitałowych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i rozwoju biznesu.

Jest Dyrektorem Handlowym i Business Development Managerem z doświadczeniem w branży outsourcingu i usług HR, a także skutecznym i wysoko wykwalifikowanym menedżerem z wieloletnią, wszechstronną praktyką na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w negocjacjach, doradztwie HR, sprzedaży (B2B), executive search i zarządzaniu relacjami z klientami. Zawodowo porusza się biegle w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego.

Prywatnie wielbicielka książek Remigiusza Mroza, pasjonatka włoskiej kuchni i motoryzacji. W wolnym czasie chętnie sięga po gry planszowe.

Michał Dudar

Business Development Manager

Sam określa się jako Człowiek od sprzedaży, negocjacji, komunikacji i budowania relacji. A przy tym jest specjalistą rynku pracy tymczasowej i rekrutacji, który łamie schematy oraz zmienia nawyki. Posiada kilkanaście lat doświadczenia komercyjnego w branżach sprzedaży usług, a od 8 lat jest związany z branżą APT i perm. W QSense pełni funkcję Business Development Managera od 2023 roku.

Dawniej student kierunku gospodarki przestrzennej na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej – technik architekt.

Niezmiennie od lat zakochany w historii architektury i cesarstwie Rzymskim. Do tego mąż i ojciec dwóch córek, domorosły muzyk (nawet z papierami) oraz autor najlepszej, nigdy nienagranej płyty z muzyką filmową. W wolnych chwilach, których zwykle nie ma, gra w koszykówkę, sączy wino (czerwone!) i szusuje po wszelkich dostępnych stokach.