One team


Wyznaczamy nowe podejście do zapewnienia i wsparcia jakości w przedsiębiorstwach

Jesteśmy zespołem inżynierów oraz specjalistów z różnych dziedzin przemysłu, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży kontroli jakości, logistyki i lean manufacturing. Żadne z nas nie było nigdy w pełni zadowolone z usług firm zewnętrznych, działających w tych obszarach. Dlatego w 2015 roku założyliśmy Qsense i wypracowaliśmy własne, właściwe i skuteczne podejście do aspektu kontroli jakości.

Doświadczenie

Dziś współpracuje z nami ponad 500 kontrolerów

Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 60 projektów u 10 klientów pochodzących przede wszystkim z branży automotive, ale także elektrycznej i medycznej.

500

Kontrolerów

60

Zrealizowanych projektów

Jesteśmy dla Państwa każdego dnia

Dokładamy starań, aby natychmiastowo rozpoznawać Państwa potrzeby i reagować na pojawiające się problemy. Tak, aby nie dopuszczać do ich pogłębienia.

qsense ikona 1 biały

Misja

QSense w innowacyjny i profesjonalny sposób chce zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających klientów w obszarach kontroli jakości i tym samym chce stać się dla nich partnerem pierwszego wyboru.

qsense ikona 2

Wartości

Nasze wartości to najwyższa jakość pracy oraz stałe budowanie relacji z klientem. Klienci mają realny wpływ na naszą pracę. To dzięki Wam możemy realizować wspólną wizję i podążać w tym samym kierunku.

Dlaczego my

Maksymalna długofalowa korzyść, a nie doraźne rozwiązanie

qsense ikona 1

Indywidualne podejście do każdego projektu

Nasze rozwiązania szyjemy na miarę biorąc pod uwagę korzyści, które klient chce osiągnąć. W każdym przypadku działamy kompleksowo, od analizy źródeł problemu, zbierania danych po mapowanie procesów, wdrażanie rozwiązań i monitorowanie rezultatów. Usługi wykonujemy na każdym szczeblu procesu produkcyjnego lub na jego wybranych etapach.

qsense ikona 2

Najwyższa jakość pracy

Podstawą naszej pracy jest wypracowany przez lata zbiór wartości i standardów działania. Do wszystkich zadań podchodzimy metodycznie. Wnioski opieramy na danych, które rzetelnie gromadzimy. Zawsze działamy według procesu. Każdą czynność staramy się opisać i zmierzyć, aby zapewnić możliwość monitorowania postępu i wydajności. Stosujemy podstawowe standardy metody 5S i filozofii Lean. Wyniki naszej pracy zawsze są raportowane w taki sposób, aby spełniały wymagania klientów.

qsense ikona 3

Partnerstwo i współpraca

Wchodząc do Państwa firmy działamy jak byśmy byli jej częścią. Utrzymujemy stały kontakt z Państwa pracownikami. Dążymy do poprawy komunikacji oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy zespołami i zaangażowanymi działami przedsiębiorstwa. Wierzymy, że tylko w ten sposób zapewnimy długotrwały efekt naszych działań.

Chief Executive Officer

Paweł Olszewski

Bezkompromisowy, dążący do ciągłego ulepszania usług i maksymalizowania korzyści dla klientów. Posiada gruntowne wykształcenie kierunkowe w obszarze inżynierii i zarządzania produkcją, które zdobył na uczelniach w kraju (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie) oraz za granicą (Syddansk Universitet w Danii).

W szczególności studia w Danii pozwoliły mu zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania jakością oraz metodologii lean, które wykorzystał w trwającej kilkanaście lat karierze w firmach w branży produkcyjnej. W tym okresie, będąc zarówno zleceniodawcą, jak pośrednim i bezpośrednim odbiorcą usług kontroli jakości utwierdził się w przekonaniu, że oferowane na rynku systemy nie zaspokajają w pełni potrzeb klientów. Chcąc wypełnić tę lukę na rynku założył QSense i od kilku lat rozwija nowe standardy w obszarze zarządzania jakością.

Chief Operations Officer

Anna Krycka

Skuteczna, pewna siebie i bardzo dobrze zorganizowana. Wierzy, że w QSense “Sky is the limit”.

z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania humanistka oraz absolwentka MBA Wyższej Szkoły Bankowej (WSB) i Franklin University w Ohio. Do QSense wnosi swoje bogate doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach produkcyjnych w branżach FMCG oraz automotive, w obszarach takich jak zakupy, logistyka czy planowanie produkcji. Wierzy w siłę zespołu i dba o to, aby w QSense dobrze się pracowało. Interesują ją zagadnienia z dziedziny marketingu, skutecznej komunikacji oraz nowych technologii.

Quality Manager

Jacek Bola

Fachowiec w swojej dziedzinie, zawsze znajdujący rozwiązanie każdego problemu.

Ukończył studia na kierunku zarządzanie przemysłem na wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w branżach takich jak automotive, elektryka czy spawalnictwo. Pracował zarówno w przedsiębiorstwach polskich jak i zagranicznych, odpowiadając za różne aspekty działalności przedsiębiorstw: kontrolę i zapewnienie jakości, kontrolę na wejściu, zarządzanie dostawcami, logistyką czy planowaniem produkcji. W QSense odpowiada za zarządzanie zespołami kontrolerów i wdrażaniem procesów, a także certyfikację ISO. W wolnym czasie jako pasjonat kolarstwa MTB przemierza Dolny Śląsk na rowerze.

Nasz zespół

QSENSE to możliwość podejmowania własnych decyzji

Piotr Jeleńczak

Junior Project Manager

QSense to możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

Jestem jeszcze studentem Politechniki Wrocławskiej, ale już mogę powiedzieć, że mam 2 lata doświadczenia zawodowego. QSense daje właśnie to: możliwość zdobywania doświadczenia jeszcze podczas studiów. Zakłady produkcyjne, w których miałem okazję pracować z ramienia QSense dały mi możliwość realizacji zadań z zakresu produkcji, lean management, przepływu materiałów czy zarządzania projektami. Uważam, że QSense to świetne miejsce dla kogoś nastawionego na rozwój, czy tak jak ja pasjonata „continous improvement”.

Jakub Firlej

Process Engineer

QSense to możliwość podejmowania własnych decyzji.

Z firmą związany jestem od 2016 r. Od dwóch lat pracuję na stanowisku inżyniera procesu. Do moich zadań należy tworzenie instrukcji kontroli, ustalanie wytycznych i metody inspekcji, nadzór nad działaniami poreklamacyjnymi oraz raportowanie i analiza wyników pracy naszych kontrolerów. Wszystkie te kwestie ustalam z klientem, dla którego świadczymy usługi. QSense daje mi możliwość podejmowania samodzielnych decyzji. I właśnie to cenię sobie najbardziej w tej pracy, że czuję, że mam zaufanie ze strony naszego kierownictwa, a także klienta.

Karolina Waszczak

HR Specialist

QSense to pracodawca, który dba o ludzi.

Dla mnie praca w QSense to przede wszystkim praca z ludźmi. Ludzie są w QSense najważniejsi. Ja zajmuję się rekrutacjami i szkoleniam nowych członków załogi. Dbamy, aby każdy otrzymał maksymalne wsparcie przed rozpoczęciem pracy u klienta. Zatrudniamy już ponad 200 osób, więc jest co robić. Ale dla mnie osobiście to bardzo budujące widzieć, że to wsparcie procentuje, a osoby, które do nas przychodzą pracują z pasją i zaangażowaniem. A dodatkowo, zawsze można liczyć na wspaniałą atmosferę pracy i dużo dobrej energii.

Sylwester Szlaga

Coordinator

QSense to praca zespołowa.

W QSense przeszedłem kilka szczebli kariery. Zaczynałem jako kontroler, następnie pełniłem funkcję lidera zespołu, a teraz jestem koordynatorem na terenie zakładu Wabco – jednego z naszych klientów. Jako koordynator jestem de facto łącznikiem pomiędzy Wabco a naszym zespołem. Wspólnie dbamy o to, aby jak najlepiej spełnić wymagania zakładu. Myślę, że bez dobrej pracy zespołowej nie byłoby to możliwe. Prywatnie interesuję się muzyką i gram w zespole. Także rozumiem jak ważne jest bycie zgranym i cenię sobie to, że w QSense tak świetnie się to udaje.

Marcin Chybalski

Planning technician

QSense to dynamiczne środowisko pracy.

W firmie zajmuję się planowaniem i organizacją kontroli jakości. Pracuję od trzech lat. Można powiedzieć, że prawie od początku istnienia firmy. Miałem więc okazję rozwijać się razem z organizacją i wspólnie tworzyć nasze standardy i podejście do klienta. Sam przy tym wiele się nauczyłem, bo wyzwań nam nie brakowało. Zawsze wierzyłem, że QSense ma potencjał.  Firma cały czas dynamicznie się rozwija. Nie mam więc wątpliwości, że to tak naprawdę dopiero początek mojej kariery zawodowej.

Maciej Froń

Team Coordinator

QSense to praca na dłużej.

Do QSense przyszedłem “na chwilę”. Zatrudniając się myślałem, że będzie to moja praca dorywcza, a jednak trzy lata później wciąż tu pracuję. Co mnie zatrzymało? Firma się rozwija, pojawiają się nowe możliwości, nowi klienci. To motywuje. Pracowałem na stanowiskach takich jak kontroler jakości, audytor produktu, lider zmiany oraz koordynator. Każda zmiana wiązała się z większą odpowiedzialnością, ale też lepszym zrozumieniem wymagań i specyfiki branży. Dzięki temu mogę dziś nadzorować pracę innych koordynatorów oraz zarządzać relacjami z klientami.

Adam Ratajczak

Process Engineer

Praca w QSense nauczyła mnie wielu przydatnych umiejętności.

Cześć, nazywam się Adam Ratajczak, w firmie pracuję już ponad 2 lata, a od niedawna na stanowisku inżyniera procesu. Praca w QSense nauczyła mnie wielu przydatnych umiejętności tj. współpracy z klientem, zarządzania zasobami ludzkimi, a także korzystania ze specyfikacji technicznej produktów w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości naszych klientów. Interesuje się motoryzacją, a  w szczególności autami elektrycznymi.

Jakub Kosicki

Coordinator

QSense to praca zespołowa.

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. W Qsense odpowiedzialny za koordynację pracy zespołu u jednego z klientów. Lubi pracę z ludźmi, jest bardzo blisko załogi. Świetnie radzi sobie z rozwiązywaniem bieżących problemów. Prywatnie podróżnik i pszczelarz. Energiczny i uśmiechnięty. Doskonale wie do czego dąży oraz konsekwentnie zmierza do wyznaczonych celów. Wychodzi z założenia, że jeżeli chce się wykonywać swoją pracę dobrze trzeba ją po prostu lubić.