WSPARCIE PRODUKCJI


Wykwalifikowani i sumienni pracownicy

Wspieramy Państwa firmę oddelegowując wykwalifikowanych i sumiennych pracowników gotowych do wsparcia każdego etapu procesu produkcyjnego.

outsourcing pracowniczy oferta qsense

Uwalniamy zasoby ludzkie i kapitałowe Państwa firmy dla realizacji innych celów przedsiębiorstwa; zapewniamy firmie dostęp do specjalistów oraz pracowników sezonowych bez zbędnych formalności, rozwiązując problem braków kadrowych.

W ramach outsourcingu pracowniczego prowadzimy rekrutacje, wdrażamy oraz zajmujemy się comiesięczną obsługą kadrowo-płacową pracowników, którzy oddelegowani zostają do pracy dla klienta. Zapewniamy pracowników sezonowych oraz stałych na takich stanowiskach jak: kontroler jakości, magazynier, operator wózka widłowego, i innych.

W Qsense duży nacisk kładziemy na proces rekrutacji i onboardingu pracowników. Dokładamy starań, aby mieli doskonałą świadomość procesu jeszcze przed oddelegowaniem ich do zadań w fabryce klienta. Pracownicy przechodzą także szkolenie z zakresu BHP oraz wstępne szkolenie stanowiskowe. Pozwala to na sprawne wprowadzenie załogi i efektywne wykorzystanie zasobów już od pierwszego dnia pracy.

W efekcie, nasi pracownicy:

– są odpowiednio przygotowani do wykonywania powierzonych zadań,

– są zaangażowani i nastawieni na rozwiązywanie problemów,

– pracują efektywnie, z dbałością o szczegóły,

– mają wsparcie merytoryczne Qsense w każdym momencie wykonywania pracy


DLA KOGO

Dla przedsiębiorstw, które doświadczają sezonowych wzrostów zamówień i wówczas większego zapotrzebowania na pracowników, lub tych, które chcą uwolnić własne zasoby do realizacji innych celów.

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie, a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

    Plik

    Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności