Przejdź do treści
OUTSOURCING PRODUKCJI


Wykwalifikowani i sumienni pracownicy

Wspieramy Państwa firmę oddelegowując wykwalifikowanych i sumiennych pracowników gotowych do wsparcia każdego etapu procesu produkcyjnego.

Uwalniamy zasoby ludzkie Państwa firmy dla realizacji innych celów przedsiębiorstwa. Outsourcing produkcji QSense zapewnia firmie dostęp do specjalistów oraz pracowników sezonowych bez zbędnych formalności, rozwiązując problem braków kadrowych.

W ramach outsourcingu produkcji prowadzimy rekrutacje, wdrażamy oraz zajmujemy się comiesięczną obsługą kadrowo-płacową pracowników, którzy oddelegowani zostają do pracy dla klienta. Zapewniamy pracowników sezonowych oraz stałych na takich stanowiskach jak: kontroler jakości, magazynier, operator wózka widłowego i innych.

W QSense duży nacisk kładziemy na proces rekrutacji i onboardingu pracowników. Dokładamy starań, aby mieli doskonałą świadomość procesu jeszcze przed oddelegowaniem ich do zadań w fabryce klienta. Pracownicy przechodzą także szkolenie z zakresu BHP oraz wstępne szkolenie stanowiskowe. Pozwala to na sprawne wprowadzenie załogi i efektywne wykorzystanie zasobów już od pierwszego dnia pracy.

W efekcie nasi pracownicy:

– są odpowiednio przygotowani do wykonywania powierzonych zadań,
– są zaangażowani i nastawieni na rozwiązywanie problemów,
– pracują efektywnie, z dbałością o szczegóły,
– mają wsparcie merytoryczne QSense w każdym momencie wykonywania pracy.

Korzyści płynące z outsourcingu produkcji

Outsourcing produkcji to przede wszystkim korzyści w postaci:

 • oszczędności czasu,
 • optymalizacja kosztów,
 • zmniejszenia odpowiedzialności,
 • pełnego dostępu do zasobów,
 • sprawdzonych rozwiązań QSense.

Dla przedsiębiorstw, które doświadczają sezonowych wzrostów zamówień i wówczas większego zapotrzebowania na pracowników, lub tych, które chcą uwolnić własne zasoby do realizacji innych celów.

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

  Plik

  Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności


  Twoja firma zmaga się ze stałymi niedoborami pracowników lub ich brakami spowodowanymi trendami sezonowymi? Wydawałoby się, że w czasach powszechnego deficytu pracowników fizycznych nie ma idealnego rozwiązania na pozyskanie kadry do zadań związanych z pracami przy linii produkcyjnej.

  Na całe szczęście istnieją specjalne formy pozyskania kadry, takie jak outsourcing produkcji, które pozwalają na szybkie wypełnienie luki w zapotrzebowaniu zasobów ludzkich. Outsourcing produkcji to wydzielenie ze struktury firmy określonych zadań oraz funkcji i przeniesienie ich do realizacji w innym podmiocie. W tym konkretnym przypadku firma QSense oddelegowuje do pracy na obszarze naszego klienta wykwalifikowaną kadrę produkcyjną i specjalistyczną, która wypełnia zadania powierzone przez insourcera.   

  Dlaczego warto wybrać outsourcing produkcji?

  Outsourcing produkcji to wygodna forma pozyskania pracowników. Szereg procedur związanych z zatrudnianiem pracownika, a później kwestie związane z opłacaniem podatków i wynagrodzeń są zastępowane przez umowę, a usługi są rozliczane na podstawie faktury lub faktur vat. W przypadku oferty QSense zapewniane jest również odpowiednie przygotowanie pracowników do wejścia na obszar klienta w postaci szkoleń oraz kursów.

  Rozłożenie odpowiedzialności to kolejna zaleta outsourcingu produkcji. W pełni odpowiadamy za powierzony nam obszar oraz naszą załogę. Oferta QSense to także sprawdzone rozwiązania z zakresu rekrutacji i obsługi kadrowo-płacowej.

  Reasumując, outsourcing produkcji QSense to sposób na optymalizację kosztów i oszczędność czasu przez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry. Skontaktuj się z nami już teraz i otrzymaj indywidualną wycenę!