WSPARCIE LOGISTYKI


Wsparcie w realizacji wszystkich procesów logistycznych

Wspieramy Państwa w realizacji wszystkich procesów logistycznych w przedsiębiorstwie od przyjęcia dostaw, po konfekcjonowanie i zarządzanie stanami opakowań produkcyjnych.

przyjecie dostaw oferta qsense

Nasi doświadczeni magazynierzy uczestniczą we wszystkich procesach magazynowych. Jesteśmy obecni na obszarach przyjęć dostaw, konfekcji oraz wysyłek. Przejmujemy odpowiedzialność za odbiór wysyłek, ich księgowanie i podstawową kontrolę. Dalszym krokiem jest konfekcja części do opakowań produkcyjnych.


DLA KOGO

Dla przedsiębiorstw, które doświadczają sezonowych wzrostów zamówień i wówczas większego zapotrzebowania na pracowników, lub tych, które chcą uwolnić własne zasoby do realizacji innych celów.

konfekcja oferta qsense

Zajmujemy się konfekcją i przygotowaniem zamówień dla linii produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz minimalizacji zapasów. W oparciu o system planowania produkcji, nasi pracownicy kompletują zamówienia na linii zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym i asortymentowym.


DLA KOGO

Dla firm, które doświadczają sezonowych wzrostów zamówień i wówczas większego zapotrzebowania na pracowników, lub tych, które chcą uwolnić własne zasoby do realizacji innych celów.

zarządzanie kanban oferta qsense

Oferujemy również kompleksowe zarządzanie systemami Kanban w przedsiębiorstwach.

Polega ono na nadzorze nad całością używanych opakowań produkcyjnych. Nasi pracownicy zbierają i sortują zużyte opakowania, oceniają ich stan i raportują aktualne ilości. W zależności od potrzeb, opakowania są czyszczone bądź naprawiane. Wyniki i stan bieżący są systematycznie raportowane klientowi.


DLA KOGO

Dla firm, które doświadczają sezonowych wzrostów zamówień i wówczas większego zapotrzebowania na pracowników, lub tych, które chcą uwolnić własne zasoby do realizacji innych celów.

Chciałbyś zlecić nam kontrolę jakości? Szukasz specjalistów? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

Plik

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności