Przejdź do treści

Dołącz do nas

Jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych? Szukasz pracy, którą dałoby się pogodzić ze studiami, a która jednocześnie byłaby inwestycją w Twoją karierę zawodową? A może masz już doświadczenie zawodowe w kontroli jakości i szukasz nowych wyzwań?

Jakie stanowiska?

Poszukujemy przede wszystkim: kontrolerów i ekspertów jakości, specjalistów do pracy w magazynach i innych pracowników niższego i wyższego szczebla. Zobacz nasze otwarte procesy rekrutacyjne na portalu Go WORK. Obecnie poszukujemy kontrolerów jakości z możliwością rozwoju oraz kontrolerów jakości + rework komponentów.

Rekrutacja QSense

Jak działamy?

QSense świadczy usługi tzw. outsourcingu procesowego. A prościej, my zatrudniamy Ciebie, ale Ty pracujesz dla naszego klienta w działach i na stanowiskach związanych z kontrolą jakości czy wsparciem produkcji.

Dlaczego warto z nami pracować?

Elastyczne godziny pracy

Wolisz pracę w godzinach porannych, a może drugą, czy nawet trzecią zmianę? Powiedz nam o tym, a weźmiemy to pod uwagę – bazujemy na podawanej przez Ciebie dostępności w naszym portalu pracownika.

Praca w świetnej atmosferze

Dbamy przede wszystkim o odpowiednią atmosferę tak, aby każdy czuł się częścią Zespołu QSense. Na naszym Facebooku i Linkedinie możesz zobaczyć jak QSense wygląda „od zaplecza”.

Bardzo dobre wynagrodzenie

Zapewniamy atrakcyjne stawki, na które składają się wysoka podstawa i dodatki za pracę w godzinach nocnych, nadprogramowych czy weekendowych. Dodatkowo Twoja bazowa stawka rośnie wraz ze wzrostem doświadczenia.

Program poleceń pracowniczych

W QSense obowiązuje program poleceń pracowniczych. Poleć nam swojego znajomego do pracy, a w zamian otrzymaj 2000 zł. Ty zyskujesz premię oraz świetne kontakty w pracy, a my kolejnego dobrego pracownika. To się po prostu opłaca!

Możliwość pracy zdalnej

W przypadku większości stanowisk biurowych możliwa jest praca hybrydowa, czyli połączenie pracy stacjonarnej i zdalnej. Dzięki temu jesteś bardziej elastyczny w przypadku innych obowiązków, czy aktywności rodzinnych.  

Zapewnienie dojazdu do niektórych lokacji

Zapewniamy dojazd do niektórych zakładów pracy, organizując transport z kilku punktów we Wrocławiu. Ułatwia to dotarcie do miejsc pracy położonych pod Wrocławiem. 

Liczne benefity

Praca w QSense to również mnogość benefitów pracowniczych. Naszej załodze oferujemy takie dodatki oraz bonusy jak: karta MULTISPORT, dostęp do prywatnej opieki medycznej, program poleceń i wiele, wiele więcej!

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Tak, to prawda. Nasi pracownicy zaczynają często pracę na studiach, jako swoją pierwszą pracę bez doświadczenia. Kiedy kończą studia, mogą pochwalić się sporym doświadczeniem w obszarze kontroli jakości czy produkcji w branży motoryzacyjnej. Daje im to możliwość przyśpieszenia ścieżki kariery, a w wielu przypadkach zatrudnienie na stałe u naszego Klienta na stanowisku specjalistycznym czy managerskim.

Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

Każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi zapewniamy wstępne szkolenia i niezbędne szkolenia BHP. Dodatkowo oferujemy podnoszenie kwalifikacji na 5 poziomach, od początkującego aż po zostanie ekspertem lub liderem. Dla najbardziej ambitnych osób zapewniamy możliwość dalszego rozwoju i objęcia stanowisk wyższego szczebla oraz możliwość udziału w interesujących projektach.

QSense – praca Wrocław

QSense oferuje przede wszystkim pracę na produkcji. Sprawdź się w roli kontrolera jakości, operatora produkcji, czy operatora wózka widłowego i pracuj we Wrocławiu lub okolicach. W QSense dbamy o swoich, dlatego jako nasz pracownik, masz dostęp do wielu benefitów, które wspomogą Cię w życiu codziennym. Dodatkowo dajemy możliwość rozwoju poprzez różne szkolenia stanowiskowe. Zdobądź doświadczenie, pracując w świetnej atmosferze!  

Na czym polega praca kontrolera jakości? Jako kontroler jakości możesz obsługiwać stanowiska kontrolne i zapewniać ciągłość procesów na produkcji. Jest to satysfakcjonująca praca na produkcji, ponieważ masz bezpośredni wpływ na jakość, która jest później dostarczana do klientów.  

Na czym polega praca operatora produkcji? Jest to praca przy linii produkcyjnej polegająca na montażu komponentów. Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, wszystkiego Cię nauczymy! 

Jeśli posiadasz doświadczenie, zapraszamy do rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla.  

Interesuje Cię praca we Wrocławiu i okolicy? Wyszukujesz w Google “praca Wrocław” i nie widzisz nic interesującego? Sprawdź, co oferuje QSense i postaw na rozwój!