Przejdź do treści

Dołącz do nas

Dołącz do nas Jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych? Szukasz pracy, którą dałoby się pogodzić ze studiami, a która jednocześnie byłaby inwestycją w Twoją karierę zawodową? A może masz już doświadczenie zawodowe w kontroli jakości i szukasz nowych wyzwań?

Jakie stanowiska?

Poszukujemy przede wszystkim: kontrolerów i ekspertów jakości, specjalistów do pracy w magazynach i innych pracowników niższego i wyższego szczebla. Zobacz nasze otwarte procesy rekrutacyjne na portalu Go WORK. Obecnie poszukujemy kontrolerów jakości z możliwością rozwoju oraz kontrolerów jakości + rework komponentów.

Rekrutacja QSense

Jak działamy?

Qsense świadczy usługi tzw. outsourcingu pracowniczego. A prościej, my zatrudniamy Ciebie, ale Ty pracujesz dla naszego klienta w działach i na stanowiskach związanych z kontrolą jakości czy wsparciem produkcji.

Dlaczego warto z nami pracować?

Elastyczne godziny pracy

Wolisz pracę w godzinach porannych, a może drugą czy nawet trzecią zmianę? Powiedz nam o tym, a weźmiemy to pod uwagę – bazujemy na podawanej przez Ciebie dostępności w naszym portalu pracownika.

Praca w świetnej atmosferze

Dbamy przede wszystkim o odpowiednią atmosferę tak, aby każdy czuł się częścią Zespołu QSense. Na naszym Facebooku i Linkedinie możesz zobaczyć jak QSense wygląda „od zaplecza”.

Bardzo dobre wynagrodzenie

Zapewniamy atrakcyjne stawki, na które składają się wysoka podstawa i dodatki za pracę w godzinach nocnych, nadprogramowych czy weekendowych. Dodatkowo Twoja bazowa stawka rośnie wraz ze wzrostem doświadczenia.

Liczne benefity

Praca w QSense to również mnogość benefitów pracowniczych. Naszej załodze oferujemy takie dodatki oraz bonusy jak: karta MULTISPORT, dostęp do prywatnej opieki medycznej, program poleceń i wiele, wiele więcej!

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Tak, to prawda. Nasi pracownicy zaczynają często pracę na studiach, jako swoją pierwszą pracę bez doświadczenia. Kiedy skończą studia mogą pochwalić się sporym doświadczeniem w obszarze kontroli jakości czy produkcji w branży motoryzacyjnej. Daje im to możliwość przyśpieszenia ścieżki kariery, a w wielu przypadkach zatrudnienie na stałe u naszego Klienta na stanowisku specjalistycznym czy managerskim.

Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

Każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi zapewniamy wstępne szkolenia i niezbędne szkolenia BHP. Dodatkowo oferujemy podnoszenie kwalifikacji na 5 poziomach, od początkującego aż po zostanie ekspertem lub liderem. Dla najbardziej ambitnych osób zapewniamy możliwość dalszego rozwoju i objęcia stanowisk wyższego szczebla oraz możliwość udziału w interesujących projektach.