Dołącz do nas

Jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych? Szukasz pracy, którą dałoby się pogodzić ze studiami, a która jednocześnie byłaby inwestycją w Twoją karierę zawodową? A może masz już doświadczenie zawodowe w kontroli jakości i szukasz nowych wyzwań?

qsense ikona 1

QSENSE

Zobacz dlaczego warto z nami pracować.

Jak działamy?

Qsense świadczy usługi tzw. outsourcingu pracowniczego. A prościej, my zatrudniamy Ciebie, ale Ty pracujesz dla naszego klienta w działach i na stanowiskach związanych z kontrolą jakości czy wsparciem produkcji. 

Jakie stanowiska?

Poszukujemy przede wszystkim: kontrolerów i ekspertów jakości, specjalistów do pracy w magazynach i innych pracowników niższego i wyższego szczebla. Zobacz nasze otwarte procesy rekrutacyjne na portalu Go WORK. Obecnie poszukujemy kontrolerów jakości, operatorów wózków widłowych oraz pracowników magazynowych

1

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Wolisz pracę w godzinach porannych, a może drugą czy nawet trzecią zmianę? Powiedz nam o tym, a weźmiemy to pod uwagę. W zależności od zapotrzebowania klientów, mogą to być godziny: od 6 do 14, od 14 do 22, lub od 22 do 6

PRACA W ŚWIETNEJ ATMOSFERZE

Dbamy o atmosferę pracy i o to, aby osoby przez nas zatrudniane czuły się częścią zespołu. Odwiedź nasz fan page na Facebooku, aby zobaczyć jak wygląda praca w Qsense “od kuchni”.

2

BARDZO DOBRE WYNAGRODZENIE

Oferujemy konkurencyjne warunki wynagradzania, na które składają się atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki za pracę w weekendy, pracę w godzinach nocnych i nadgodziny + premie za wyniki + system Benefit oraz darmowe dojazdy do wybranych lokalizacji. Co więcej, zwiększamy Twoje wynagrodzenie wraz ze wzrostem Twoich kompetencji. 

3

4

MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO

Tak, to prawda. Nasi pracownicy zaczynają często pracę na studiach. Niemniej kończąc je mogą pochwalić się już całkiem sporym doświadczeniem w obszarze kontroli jakości czy produkcji. To daje możliwość przyśpieszenia ścieżki kariery, a niekiedy także możliwość zatrudnienia na stałe u klienta na adekwatnym stanowisku specjalistycznym czy nawet menadżerskim niższego stopnia. 

5

SZKOLENIA I PODNOSZENIE KWALIFIKACJI

Każdemu nowo zatrudnionemu pracownikowi zapewniamy szkolenia BHP i organizacji pracy. Dodatkowo oferujemy podnoszenie kwalifikacji na 4 poziomach, od początkującego aż po zostanie ekspertem. A tym najbardziej ambitnym i wytrwałym dajemy możliwość dalszego rozwoju i objęcia stanowisk wyższego szczebla oraz możliwość udziału w interesujących projektach. 

Brzmi dobrze? Wyślij nam swoje CV lub napisz do nas.

CV