Przejdź do treści
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ (APT)  
QSENSE PERSONEL


Czym jest agencja pracy tymczasowej (APT)? 

Agencja pracy tymczasowej (APT) działa jako pośrednik między pracownikami a pracodawcami, zapewniając tymczasową pracę pracownikom w różnych branżach i sektorach. APT zapewnia także niezbędne szkolenia, ubezpieczenia i inne formalności związane z zatrudnieniem pracowników tymczasowych. Agencja pracy tymczasowej rekrutuje pracowników oraz dopasowuje ich do konkretnych firm czy stanowisk na podstawie ich kwalifikacji oraz wymagań pracodawców.  

QSense Personel

Agencja pracy tymczasowej (APT)

QSense Personel jako APT to pewność indywidualnego i elastycznego podejścia do procesu rekrutacji w każdym projekcie. Wiemy, jak wiele czynników wpływa na fakt, jacy pracownicy potrzebni są do pracy na konkretnych stanowiskach, dlatego poddajemy je analizie i bierzemy skrupulatnie pod uwagę podczas zatrudniania nowych osób. Dodatkowo sprawdzamy również jakie oczekiwania i motywację posiada każdy kandydat do pracy, dzięki czemu efektywnie możemy obsadzić ich na stanowiskach zgodnie z ich predyspozycjami. QSense Personel to kompleksowa usługa APT, dzięki której rekrutacja pracowników nie będzie już Twoim dokuczliwym zmartwieniem. 

KORZYŚCI APT

Dlaczego warto skorzystać z usług APT? 

  • Dzięki APT QSense Personel uwalniane zostają zasoby danej firmy potrzebne do procesu rekrutacji pracowników. Daje to większą swobodę w efektywnej ich alokacji do obszarów, które mogą przynieść organizacji więcej korzyści.  
  • Poprzez standaryzację działań i prowadzenie rekrutacji na dużą skalę, koszty tego procesu zostają znacznie zoptymalizowane. Innymi słowy, dzięki działaniom APT QSense Personel można zminimalizować koszty związane z zatrudnianiem nowych pracowników.  
  • APT QSense Personel przejmuje odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe dla pracowników tymczasowych. Obszary te mogą zabierać dużo czasu i energii w działach Twojej organizacji podczas rekrutacji pracowników tymczasowych. 
  • Usługi APT wpływają również na minimalizację rotacji personelu. QSense Personel skutecznie zarządza procesami, zapewniając rekrutację dedykowanych pracowników i opiekę nad nimi przez cały okres zatrudnienia.  
  • APT QSense Personel bierze na siebie pełną odpowiedzialność za legalizację pracowników, zajmując się również obowiązkami związanymi z zezwoleniami na pracę cudzoziemców. Dzięki temu nie trzeba martwić się o własną znajomość skomplikowanych przepisów ustawowych i wykonawczych w tej dziedzinie.  
  • Stała pomoc QSense Personel na każdym etapie współpracy – możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie. Zależy nam, by wspólna praca była jak najbardziej efektywna. 
Potrzebujesz pracowników?

Skontaktuj się z nami!

Dział handlowyMichał Dudar

tel. +48 887 158 888
sprzedaz@qsense.pl
ulica Żmigrodzka 81/206
51-130 Wrocław

Chciałbyś zlecić nam pozyskanie pracowników dla Twojej firmy? Zadaj pytanie a my możliwie szybko na nie odpowiemy.

    Plik

    Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności