Przejdź do treści

Twój zakres obowiązków

  • Prosta i lekka praca przy obsłudze zwrotów ze sklepu internetowego – przyjmowanie i sortowanie produktów (lekkie paczki, maksymalnie 1 kg)

Co oferujemy?

  • Ofertę dla kobiet i mężczyzn, także bez znajomości języka polskiego
  • Stawkę 24 zł/h
  • 2000 zł premii za polecenie znajomego do pracy
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną Luxmed
  • Zapewniony dojazd z Wrocławia

Zostań częścią ONE TEAM i pracuj z nami na najnowszym projekcie w Bielanach Wrocławskich!

Nie wymagamy żadnego doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! Rozpocznij z nami swoją ścieżkę zawodową! Zainteresowała Cię powyższa oferta? Aplikuj przez ogłoszenie, oddzwonimy i umówimy się na rozmowę w naszym biurze we Wrocławiu.

Opieka medyczna

Multisport

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniony dojazd z Wrocławia

Aplikuj już teraz!


Magazynier

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie https://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.