Przejdź do treści

Zyskaj aż 500 zł

za polecenie!


Wystarczy zrobić tak niewiele, by zyskać tak wiele! 

Polecaj i zarabiaj!

Wykorzystaj swoją szeroką sieć kontaktów i poleć znajomych lub rodzinę do pracy w QSense! Dlaczego warto to zrobić? Sprawdź! 

Jest to dobra okazja zarówno dla Ciebie, jak i znajomych, ponieważ:  

 • Zarabiasz dodatkowe pieniądze: W łatwy i szybki sposób możesz zdobyć atrakcyjną premię, którą przeznaczysz na cokolwiek chcesz! Możesz potraktować to jako pracę dodatkową, hobby, czy też przygotowanie do zmiany branży. 
 • Dzielisz się dobrymi okazjami: Polecając kogoś do pracy w QSense, możesz pomóc swoim bliskim w zdobyciu pracy w prestiżowej firmie na świetnych warunkach. Będzie mógł on pracować przy innowacyjnych projektach u światowej klasy producentów automotive.  
 • Realnie pomagasz w znalezieniu pracy: Polecając kogoś do pracy w QSense, możesz pomóc swoim bliskim w znalezieniu pracy, co może być bardzo korzystne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy rynek pracy jest bardzo konkurencyjny. 
 • Zwiększone zostają szanse w rekrutacji osoby przez Ciebie poleconej: Polecony kandydat ma często większą szansę na przejście procesu rekrutacyjnego niż kandydaci, którzy nie mają żadnego związku z firmą. 

Prześlij swoje polecenie/a

  *Klikając Polecam wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz osób poleconych do pracy jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie https://qsense.pl/polityka-prywatnosci umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych. Kliknięcie przycisku Polecam jest równoznaczne z akceptacją zasad programu poleceń, który znajduje się pod adresem https://qsense.pl/polecaj.

  Kontakt

  • +48 600 604 323
  • info.hr@qsense.pl
  • +48 601 297 686
  • info.hr@qsense.pl

  POLECENIA QSENSE

  Zasady programu poleceń (warunki otrzymania premii)

  Pamiętaj też, że polecanie kogoś do pracy w firmie powinno być zawsze uzasadnione i oparte na rzeczywistych kompetencjach i kwalifikacjach kandydata. Nie polecaj nikogo, kto nie ma wymaganych kwalifikacji lub nie jest odpowiednim kandydatem na daną pozycję! 

  • Osoba polecona musi przepracować minimum 168h w pierwszym miesiącu od rozpoczęcia współpracy.
  • Aby uwzględnić ją w programie poleceń, nie mogła być pracownikiem QSense przez ostatnie 6 miesięcy.
  • Premia pieniężna wypłacana jest do 15 dnia każdego miesiąca za poprzedni miesiąc.
  • W celu realizacji płatności podpisujemy krótką umowę o dzieło.

  O pracy w QSense

  Jakie oferty pracy
  ma aktualnie QSense? 

  Są to przede wszystkim stanowiska związane ze wsparciem produkcji i kontrolą jakości. Sprawdź szczegóły tutaj: Zakładka Dołącz Do Nas

  Dlaczego warto
  pracować w QSense? 

  Atrakcyjne wynagrodzenie, Dodatkowe premie, Możliwość awansu i rozwoju, Elastyczny grafik, Opieka prywatna medyczna LUXMED, Karta MULTISPORT, Darmowy dojazd do trudniej dostępnych lokalizacji pracy, Spotkania integracyjne i wiele, wiele więcej!