Przejdź do treści

Rozpocznij współpracę z QSense! Zyskaj 500 zł za każde polecenie! 


Jeśli:

Jesteś freelancerem pracującym w HR lub headhunterem,

Szukasz długofalowej współpracy w usługach związanych z rekrutacją,

Masz kontakty, które możesz polecić do pracy,

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Firma QSense to lider w branży rekrutacyjnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pomagają znaleźć najlepszych pracowników dla naszych klientów. Zajmujemy się talent acquisition, czyli pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku. Nasza oferta obejmuje także rekrutacje masowe oraz pozyskiwanie pracowników zza granicy. 

Jesteśmy zainteresowani stałą kolaboracją z freelancerami, którzy specjalizują się w dziedzinie HR. Zachęcamy do polecania nam pracowników, którzy spełniają wymagania opisane w ofertach pracy.  

Firma QSense zatrudnia zarówno osoby bez doświadczenia, jak i specjalistów, pracowników tymczasowych, jak i długofalowych, z Polski oraz obcokrajowców. W zależności od potrzeb klienta, specyfikacji stanowiska oraz innych czynników wpływających na rekrutację.  

Skontaktuj się z nami!

+48 601 297 686

info.hr@qsense.pl

Zostań naszym freelancerem!

    CV (niewymagane)

    *Klikając Zgłaszam udział wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby programu dla freelancerów, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie https://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.

    QSENSE FREELANCE PROGRAM

    Sprawdź, jakie oferty pracy ma aktualnie QSense

    Są to przede wszystkim stanowiska związane ze wsparciem produkcji i kontrolą jakości. Sprawdź szczegóły klikając w poniższy przycisk: