To już III edycja programu.

Dziś rozpiera nas duma! Więc z przyjemnością podzielimy się z Wami sukcesem jaki nasza drużyna odniosła na Strategy Camp organizowanym przez Interreg Central Europe w ramach projektu InnoPeer AVM dla małych i średnich firm w zeszłą środę. W grze strategicznej, której celem było stworzenie modelu biznesowego przedsiębiorstwa wymagającego reorganizacji, nasz zespół w składzie Ania, Jacek, Maciej i Sylwester zajął I-sze miejsce! Mało tego, z wynikiem 77 punktów byliśmy bezkonkurencyjni. Drugie miejsce na podium osiągnął zespół z wynikiem 72 punkty, a trzecie to dopiero 67 punkty.

Strategy Camp to świetna zabawa, ale także możliwość zdobycia nowych umiejętności praktycznych.

Warsztat prowadzony przez dr. Rafała Trzaskę poświęcony był pracy nad strategią, rozwiązywaniu problemów czy wytyczaniu wizji rozwoju. Na pewno wykorzystamy tę wiedzę w naszej pracy. A już teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji i kolejnych wyzwań, którym mamy nadzieję sprostać na równie wysokim poziomie.

Na sam koniec nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować zespołowi koordynatorów QSense, który po raz kolejny nie zawiódł.