Chcielibyśmy Was wszystkich poinformować, że w dniu dzisiejszym QSense dołącza do akcji Szlachetna PACZKA, jednocześnie chcielibyśmy zaprosić Was, Waszych znajomych, współlokatorów, Wasze rodziny do pomocy i wsparciu nas w tej akcji.

Będziemy wspierać Pana Olafa, który nie tylko jest osobą starszą, ale także samotną i bardzo schorowaną. Pan Olaf samotnie wychowywał dzieci po śmierci swojej żony, niestety dziś został sam, z zaledwie 645 złotymi miesięcznie na opłacenie rachunków, leków, codziennych potrzeb i utrzymanie jego jedynego kompana – psa Nero.
Zróbmy wszystko żeby nadchodzące święta były tymi naprawdę wyjątkowymi.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ POMÓC?

Od dziś (20.11) do 4 grudnia (04.12) Będziemy kompletowali paczkę dla Pana Olafa, potrzebne są środki czystości, żywność, pieniądze, odzież, wyposażenie mieszkania.

OSOBY NIEZWIĄZANE z QSense mogą dostarczać dary codziennie od 20.11 do 04.12 do naszego biura:
Grabiszyńska 214/5 codziennie od godziny 8:00 do 17:00.
Jeśli nie wiesz co można dostarczyć zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej, niezwłocznie przekażemy szczegóły.

Nasi pracownicy otrzymają szczegółowe informacje o rodzaju żywności, środków czystości, ewentualnym wyposażeniu mieszkania, miejscach składowania darowizn, metodach pomocy i wszystkich innych cennych informacjach w wiadomości mailowej.

Nie pozwólmy na to, żeby ludzie tacy sami jak my, z ogromnym sercem i chęcią do życia musieli żyć w tak strasznych warunkach, nikogo z nas nie będzie to wiele kosztować, a możemy komuś naprawdę i realnie bardzo pomóc.

Liczymy na WAS i WASZE DOBRE SERCA!
Załoga QSense