Po raz kolejny bierzemy udział w programie Staże na Start! To już 3-cia edycja tego programu organizowanego we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i  finansowanego z funduszy europejskich. 

To już III edycja programu.

Liczymy, że i tym razem nie zabraknie chętnych do udziału w programie. Jako partner tego przedsięwzięcia, QSense oferuje 16 tygodni płatnego stażu zgodnego z kierunkiem studiów. W poprzednich edycjach przyjmowaliśmy conajmniej dwóch świetnych studentów, którzy pod okiem Jacka – naszego niezawodnego kierownika ds. jakości, nabywali praktyczną wiedzę w obszarze kontroli jakości i poszerzali swoje jakościowe horyzonty. Staże u nas są jak najbardziej elastyczne i dostosowane do grafiku studentów.

W poprzednich edycjach przyjmowaliśmy conajmniej dwóch świetnych studentów, którzy pod okiem Jacka – naszego niezawodnego kierownika ds. jakości, nabywali praktyczną wiedzę w obszarze kontroli jakości i poszerzali swoje jakościowe horyzonty.

Opieramy je o precyzyjny, spersonalizowany i dopracowany program zgodny z kierunkiem studiów, który następnie jest realizowany we współpracy z globalnymi markami z branży automotive. Studenci, którzy z nami współpracowali w ramach Staży na Start, a nawet w kilku przypadkach zostali z nami na dłużej, studiują przede wszystkich na kierunkach takich jak: ZIP, ZIF, MSGiZ, czy FIR.

Zapraszamy do składania wniosków i trzymamy kciuki za Was podczas tegorocznej rekrutacji. Mamy nadzieję, że spotkamy się w QSense!

Dla zainteresowanych, więcej informacji na stronach biura karier.