Przejdź do treści
Strona główna » Rekrutacja » Recruitment specialist

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla naszych klientów (stanowiska blue collars) w tym aktywne poszukiwanie kandydatów
  • Umiejętność wykorzystania różnych kanałów rekrutacyjnych, stałe poszukiwanie nowych źródeł kandydatów
  • Selekcja aplikacji i procesowanie kandydatów zgodnie z polityką firmy
  • Zarządzanie i koordynacja wewnętrzną bazą kandydatów
  • Pomoc w tłumaczeniach
  • Współpraca z agencjami zatrudnienia

Wymagania

  • Zrealizowane pierwsze kroki w rekrutacji i chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Znajomość procedur i metody związanych z procesem rekrutacji i zatrudniania pracowników
  • Samodzielność w organizowaniu pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/lub/i rosyjskiego/ ukraińskiego
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Umowa o pracę lub umowa zlecenie (dostosujemy się do Twoich potrzeb)
  • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych m.in. opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport
  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Zniżki na studia w WSB

Recruitment specialist

    CV

    *Klikając Aplikuję wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzane danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. C RODO. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QSENSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą ul. Żmigrodzka 81 /206, 51-130 Wrocław. Realizując obowiązek informacyjny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO), na stronie https://qsense.pl/ umieszczone zostały szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych.